www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Wt gru 12, 2017 7:10 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 21, 2017 10:04 am 

ppajda napisał(a):
dawid01986 napisał(a):
Przyszedł również lekarz, który kwalifikował ją do szczepień i razem z lekarką i pielęgniarką przez kilkanaście minut próbowali ją reanimować. Wezwali karetkę. Zanim mnie wyprosili z gabinetu zdążyłam zobaczyć masaż serca i słyszałam jak charczy jej w nosku, jakby miała katar. Zaczęli pytać: miała katar? A ojciec: nie! teraz się jej zrobiło! Mała charczała i jęczała, ale nie otwierała oczu.

Na kursach pierwszej pomocy uczono nas, że masaż serca robi się w przypadku, kiedy pacjent już nie oddycha. Dziwi mnie trochę powyższy opis wydarzeń. Bo według tego dziewczynka przez kilkanaście minut nie oddycha i nie bije jej serce, a kiedy zaczyna znów oddychać - jakkolwiek by ten oddech nie brzmiał -, personel medyczny pyta ojca o katar. Skąd jest to "świadectwo"? Znana jest ta osoba, której się to przytrafiło?
Tak osoba jest znana z imienia i nazwiska, to świadectwo jest opisane w zamkniętej grupie StopNop na Facebooku, jeżeli ktoś używa FB to może bez problemu się tam dopisać.

Wysłane z mojego Samsunga S8
przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz z cytatem  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1