www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn paź 23, 2017 7:07 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 02, 2017 10:02 pm 

Antyweszko,

Fajnie że napisałaś o Marii Treben. Nie znam jej, nie czytałem żadnej jej książki. Ale czytam co sama napisała o sobie:

Cytuj:
W Święto Matki Boskiej Gromnicznej w 1961 roku zmarła moja zacna Matka. Od tego czasu miałam uczucie, jak gdyby coś zmuszało mnie do zgłębienia wiedzy o ziołach leczniczych. Przychodziły nowe doświadczenia, stopniowo rozwijałam moją znajomość ziół leczniczych, wnikając coraz bardziej w ich działanie. To było tak jakby kierowała mną jakaś wyższa siła, przede wszystkim Matka Boska, wielka orędowniczka wszystkich chorych, wskazując właściwą drogę. Zaufanie Matce Boskiej, adoracja i modlitwy przed jej starym, pięknym obrazem, który w niezwykły sposób dostał się w moje ręce i stał się moją własnością, - to właśnie pomagało mi w każdym wątpliwym przypadku podjąć właściwą decyzję.
https://relaksacyjna.pl/apteka-pana-boga-maria-treben

Właśnie przed tym ostrzegam. Nie przed ziołami, nie mam nic przeciwko herbatce z lipy na przykład :D , ale przed siłami które bardzo często za tym stoją.
Ja nie mógłbym komukolwiek polecić książki, gdzie autor przypisuje swoją wiedzę mocom demonicznym, w tym przypadku Królowej Niebios.
Możesz dziękować Bogu, że czytając różne książki o ziołach z dodatkami (czy to Ellen G. White, czy Królową Niebios), nie poszłaś w tę stronę. Czy jednak możemy dać gwarancję na to, że ktoś inny czytając te książki w złą duchową stronę nie pójdzie?

I na koniec jeszcze jedna ważna sprawa. Chyba najważniejsza. To Bóg jest lekarzem i nasze zdrowie i życie jest w 100% w jego rękach. Jeśli Bóg uzna, że choroba jest nam potrzebna, jest ku naszemu dobru, to żadne zioła ani żadne środki chemiczne nie staną temu na drodze. Podobnie z końcem naszego życia w wyniku choroby. Pamiętajmy o tym, żeby czy to zioła, czy farmakologia nie stały się dla nas bogiem...
Więcej o tym mówimy na studium biblijnym http://www.tiqva.pl/choroba-i-uzdrowienie

"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn paź 02, 2017 10:19 pm 

Rafał,

O to to! Właśnie to są te fragmenty, których nie mogłam zdzierżyć. Bardzo częste wzmianki o Matce Boskiej (a raczej Erzulie Dantor, czy tam Izydzie, Dianie itp). I powiem Ci, że bardzo zdziwiło mnie to, że taka książka w ogóle została wydana (tyle wiedzy o leczeniu alternatywnym, 4 miliony sprzedanych egzemplarzy), a tu proszę, może maczały w tym palce wielkiej jedynozbawczej sekty...
Dzięki za czujność :)

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt paź 03, 2017 4:16 am 

Bardzo proszę Administratora do przekierowania różnych odpowiedzi z tematu ''Pobyt w szpitalu'' do nowego tematu ''Ziołolecznictwo'' Dzięki serdeczne.

"Ja jednak przyjdę do was wkrótce, jeśli Pan zechce, i zapoznam się nie ze słowem pysznych, lecz z ich mocą. Albowiem Królestwo Boże zasadza się nie na słowie, lecz na mocy." 1 Kor 4:19-20

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt paź 03, 2017 7:22 am 

Zgadzam się Rafale, że Bóg jest Bogiem życia i śmierci. Jest suwereny w swoim działaniu.
Memu mężowi przy ataku kolki Pan pomógł odpowiadając na modlitwe. Mi pomógł poprzez farmakologię a moją mamę uratował od ognia gdy przed końcem swego życia (po ciężkiej chorobie nowotworowej) zawołała do Zbawiciela. Bóg jest lekarzem ciała a co najważniejsze ducha.

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt paź 03, 2017 10:05 am 

T.S.CHRISTWEAPON napisał(a):
Bardzo proszę Administratora do przekierowania różnych odpowiedzi z tematu ''Pobyt w szpitalu'' do nowego tematu ''Ziołolecznictwo'' Dzięki serdeczne.

Popieram wniosek :)

"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz paź 12, 2017 5:03 pm 

Dziś odebrałem wynik badania 3 miesiące po końcu terapii - UJEMNY! Chciałem podzielić się z Wami świadectwem jak Pan Jezus przeprowadził mnie przez doświadczenie związane z zapaleniem wątroby. Że jestem chory, a raczej że organizm miał kontakt z wirusem, dowiedziałem się przed operacją zatok. Ale całkowitą pewność czy organizm jest zarażony otrzymuje się poprzez badanie RNA. Pewien serdeczny człowiek dowiedział się że jestem przygnębiony iż wykryto u mnie przeciwciała i ofiarował mi ofiarę żebym zbadał czy rzeczywiście mam wirusa w sobie, a czy może organizm go zwalczył. Poszedłem zrobić płatne badanie w szpitalu na Wolskiej, bo na NFZ musiałbym bym czekać z pół roku. Na drugi dzień przy odbiorze pani laborant powiedziała mi: Przykro mi, jest HCV. Podłamałem się, zwłaszcza że świadczyłem setek osobom, że pomimo podałem sobie narkotyki z cudzą krwią jestem zdrowy. Miałem żal do Boga: ''dlaczego mi nie powiedziałeś jak gadałem fałszywe świadectwa?'' Na obiad czy zła wiadomość czy dobra, miało być wietnamskie żarcie, więc poszedłem na drugą stronę ulicy Wolskiej niedaleko gdzie Powstańcy walczyli o Pałacyk Michla, do Wietnamczyków. Wchodząc odruchowo do restauracji spojrzałem na witrynę biura Solidarności a tam ogromny biały karton z napisem NEGATYWNY. Od razu skojarzyło to się z moją chorobą i pomyślałem sobie: Panie Boże, dlaczego robisz sobie ze mnie żarty, przecież w kieszeni mam wynik pozytywny? Wiemy, że nie ma przypadków w życiu chrześcijan i napis musiał coś znaczyć. Nie wiedziałem, że to była obietnica.... Za pół roku dowiedziałem się że 1 lipca 2015 roku NFZ podpisuje umowę związaną z lekami najnowszej generacji. 1 lipca to moje urodziny i uznałem to za prezent od Pana Boga. Po różnych perturbacjach z moim organizmem w 2017 roku jestem zdrowy na wątrobie, Nie mam częstych rozwolnień, nie wymiotuję i ostatnio zapalenie zatok przeszedłem bez antybiotyku. Zostało mi jedynie te przewlekłe zmęczenie. ale wiem że i w tym Pan Jezus ma cel. Dziękuję wszystkim za modlitwy, bo wiem że bez waszej służby wstawienniczej nie przeszedł bym terapii znając swój rozregulowany żołądek. Bóg jest Wielki. Błogosławię was, Tomek

"Ja jednak przyjdę do was wkrótce, jeśli Pan zechce, i zapoznam się nie ze słowem pysznych, lecz z ich mocą. Albowiem Królestwo Boże zasadza się nie na słowie, lecz na mocy." 1 Kor 4:19-20

Odpowiedz z cytatem  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1