www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So sie 18, 2018 9:53 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: So kwi 15, 2017 10:02 pm 

Skończyłem czytać bardzo kiepską i newagowską książkę Barbie Breathitt "Brama do świata wizji". Dużo tam o wierze w kolory i liczby ale to akurat tam "normalne". Natomiast zaskoczyło mnie coś innego. Oto ten fragment:

Cytuj:
"Dziś naukowcy potrafią odzyskać przemówienia wygłoszone w latach, kiedy jeszcze nie istniał sprzęt nagrywający"

Nie twierdzę, że to kiedyś nie będzie możliwe. Uważam, że to nawet więcej niż prawdopodobne, że tak kiedyś będzie ale... Barbie napisała o tym o tak sobie na luzie a ja po raz pierwszy o tym słyszę mimo iż kiedyś była taki czas, że trochę się tym interesowałem. To znaczy wirtualnymi podróżami w czasie oraz zgrywaniem rozproszonych dźwięków. Ale jakoś do tej pory nic mi się nie obiło o uszy, że już jest to możliwe. Może to ktoś potwierdzić bądź zaprzeczyć?

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N kwi 16, 2017 7:58 am 

Przepraszam, a po co Ty w ogóle karmisz się takimi książkami...?
I skąd ktokolwiek z nas może wiedzieć, czy powstanie technika umożliwiająca odtworzenie przemówień z przeszłości (co brzmi bardziej jak praktyka okultystyczna, bo z naukowego punktu widzenia to jest niemożliwe przecież)? Wirtualne podróże w czasie? "Zbieranie rozproszonych dźwięków"????

Oj, poczytaj sobie Biblię lepiej...To nie jest forum okultystyczne, tylko chrześcijańskie.
I moja rada- zostaw to, nie fascynuj się takimi rzeczami. Daaawno temu w tym siedziałam, to zatruwa duszę i nie jest od Boga. Dzisiaj jest pełno filmów, które bazując na takiej niezdrowej ludzkiej ciekawości niepostrzeżenie oddalają ludzi od Boga. Jeśli żyjesz z Bogiem, to nie potrzebujesz takich "newsów".

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N kwi 16, 2017 2:14 pm 

Owieczka napisał(a):
To nie jest forum okultystyczne, tylko chrześcijańskie. I moja rada- zostaw to, nie fascynuj się takimi rzeczami.
Amen.

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N kwi 16, 2017 9:29 pm 

Technicznie jest to nie możliwe. Bez kontaktu z demonami i okultyzmu nie można tego zrealizować.

Odpowiedz z cytatem  

Strefa czasowa: UTC + 1